Все новостиРитейлБанкиСМИНедвижимостьБизнес идеиМировые брендыУслуги и сервисСтроительствоБлоги
Outsignal Услуги и сервис Геморой у чоловіків: особливості, профілактика та лікування

Геморой у чоловіків: особливості, профілактика та лікування

Геморой - інакше відомий як кровоточиві вузли - це варикозне розширення вен заднього проходу, яке, на жаль, є напрочуд поширеною проблемою [1]. Вони є, серед іншого, результатом способу життя:

Як ставиться діагноз геморою? Діагностика цього захворювання ґрунтується на кількох видах обстеження. Однак, через нетиповість захворювання, досить поширеним питанням є те, до якого фахівця звернутися, якщо є підозра на геморой. Гемороїдальна хвороба дається взнаки, коли з'являється велика набряклість вузлів, що кровоточать. Також характерна поява запалення. Нелікований геморой поступово стає все більш і більш неприємним. Це відчувається насамперед на іннервованій ділянці вузлів [3].

Реліф Про мазь допоможе вам впоратися з симптомами геморою. Реліф Про - це комбінований препарат, що містить флуокортолон, котрий чинить протизапальну, протисвербіжну тощо дію, та лідокаїн – місцевий анестетик для знеболення. Приємним бонус цього засобу є Реліф Про ціна.

Які симптоми геморою?

Варикозне розширення вен заднього проходу болюче. Однак їхні симптоми не можна зводити лише до болю. Потенційними симптомами можуть бути:

Звичайно, слід звернути увагу на проблему, якщо у випорожненнях помітна кров. Важливо, що реагувати на ризик виникнення геморою слід набагато раніше, а не лише тоді, коли біль стає дуже сильним [1]. Вже перша незвична поведінка - наприклад, вищезгаданий свербіж - має стати приводом для звернення до лікаря.

Які причини геморою?

Важко узагальнити причини, які визначають, чи страждає чоловік на геморой. Це скоріше результат способу життя, ніж конкретних причин. Однак можна визначити потенційні ризики, які підвищують ймовірність виникнення захворювання. Їх можна віднести до способу життя. Безумовно, чоловік має вищий ризик виникнення геморою, якщо:

У таких ситуаціях досить часто виникають закрепи, які значною мірою призводять до геморою. З точки зору профілактики важливим є правильне харчування. Воно повинно включати легкозасвоювані продукти та продукти з високим вмістом клітковини.

Геморой та лікування - діагностика

Тести для діагностики геморою на першій стадії може провести лікар загальної практики. Це робиться на дотик, шляхом обмацування ділянки, де відчувається біль. В рамках консультації та огляду лікар оцінює стан ануса та органів, щоб знайти потенційно найбільше джерело болю та дискомфорту [1].

Аноскопічне обстеження ануса має більш поглиблений характер. Під час нього лікар не тільки оцінює стан тканин і потенційні проблеми, що виникають внаслідок геморою. Він також може взяти зразок для дослідження на гематологію [2]. Це, однак, здійснюється лише в тому випадку, якщо раніше було випорожнення з ануса.

Література

1. Havlickova B. Topical corticosteroid therapy in proctology indications / Aliment Pharmacol Ther / 2010 - 31 (Suppl. 1), P.25

2. Kouba, D. J., Lopiccolo, M. C., Alam, M., Bordeaux, J. S., Cohen, B., Hanke, C. W., Jellinek, N., Maibach, H. I., Tanner, J. W., Vashi, N., Gross, K. G., Adamson, T., Begolka, W. S., & Moyano, J. V. (2016). Guidelines for the use of local anesthesia in office-based dermatologic surgery. Journal of the American Academy of Dermatology, 74(6), 1201-1219.

3. СОЛОМЧАК, П. В. (2020). Оптимізація комплексного лікування хворих на хронічний геморой (Doctoral dissertation, НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ).

Telegram Channel OutSignal

По вопросам рекламы на сайте пишите на эту почту
© 2023, OutSignal