Як використовувати соціальні мережі лише з користю?
Сучасний світ неможливо уявити без соціальних мереж - різноманітні месенджери та додатки віднімають стабільно віднімають декілька годин на день. Так чи інакше це створює брак часу, а власне соціальні мережі вважають антипродуктивними, тож не зайвим буде навчитися користуватися ними з максимальною ефективністю.
Прості правила поведінки
В останні роки соціальні мережі стали більше персоналізованими та “навчилися” напрямку комунікувати з користувачем. Варто лише пошукати в інтернеті певний товар, як стрічка новин у Facebook, Instagram або Tik Tok одразу ж запропонує декілька суміжних товарів. Алгоритми дозволяють налаштовувати рекламу під конкретного споживача, тому інтерес до азартних ігор рано чи пізно познайомить користувача с бездепозитними бонусами та іншими акціями на https://avtomaty.cc/bezdepozytnyj-bonus/.
Саме для того, щоб власні соціальні мережі залишалися цікавими та інформативними, необхідно уважно ставитися до власних пошукових запитів та налаштовувати рекомендації, на які впливають підписки, лайки та переглянуті відео.
Зекономити власний час, проведений за скролінгом стрічки новин, дозволить так зване свідоме споживання інформації - необхідно встановлювати конкретні задачі, задля яких черговий раз смартфон береться до рук:
- Спілкування з друзями;
- Пошук інформації;
- Робота.
Чітко визначена мета встановлює певні часові обмеження на виконання задачі, що допомагає уникнути бездумного прокручування постів.
Інформаційна гігієна та мінімум сповіщень
Окрім персональних рекомендацій, які цілком можуть залишатися фоном вашої подорожі по сторінках соціальних мереж, занадто багато часу забирає перевірка неважливих груп, чатів, пабліків та каналів. Експерти радять періодично аналізувати власні інтереси, щоб виявити ті джерела інформації, які вже давно не є актуальними, проте продовжують відволікати.
Суттєво скорочується час у соціальних мережах, якщо мінімізувати сповіщення. В першу чергу, мова йде саме про новинні групи та популярні сьогодні Telegram-канали - безперервний потік інформації однозначно змушуватиме постійно перериватися на сигнал смартфона та буде заважати виконанню більш важливих задач.
Також аналітики радять проаналізувати власну поведінку, щоб знайти одні і ті самі патерни, що змушують час від часу прокрастинувати у соціальних мережах - це може бути своєрідна пауза у роботі, ритуал, який має передувати тому чи іншому процесу протягом дня та багато іншого. Щойно вдасться зафіксувати таку закономірність - рух у правильному напрямку розпочато!